PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Пікосекундний лазер PicoSure®️

перший пікосекундний лазер

Комфортні процедури омолодження шкіри для корекції зморшок та постакне, освітлення пігментних плям, ластовиння та мелазми, а також видалення татуювань усіх кольорів.

PicoSure пікосекундний лазер

PicoSure - перший пікосекундний лазер для естетичної медицини, принцип дії якого заснований виключно на фото-механічному впливі на мішені, такі як чорнило татуювань або меланін, який міститься в пігментних плямах.

Як працює PicoSure?

Інженери компанії Cynosure під час розробки PicoSure (Пікошур) використовували передову фізику та медичну науку для того, щоб допомогти спеціалістам проводити процедури на принципово новому рівні. Замість того, щоб руйнувати мішень за рахунок її нагрівання, PicoSure випромінює енергію так швидко (за трильйонні частки секунди), що дрібні частинки в складі пігменту і чорнила для татуювань, вібрують і руйнуються, не нагріваючи навколишні тканини. Менше тепла означає менше пошкодження сусідніх здорових тканин та дискомфорту.

 Пікосекундний лазер PicoSure

Переваги лазера PicoSure

PicoSure є олександритовим пікосекундним лазером, який використовує довжину хвилі 755 нм. Ця довжина хвилі використовується лише у PicoSure. 755 нм - універсальна довжина хвилі, яка дозволяє впливати на різні мішені та виконувати широкий діапазон процедур від видалення татуювань та освітлення пігментних плям до лікування постакне та лазерного омолодження FOCUS .

 

Довжина хвилі лазера та колір татуювання

Лазер PicoSure видаляє татуювання всіх кольорів, починаючи від чорного та червоного - стандартних кольорів, закінчуючи складними кольорами для видалення лазером - світло-блакитним та зеленим.

Таблиця, кольори тату та довжина хвилі лазерів для видалення татуювань
Пікосекундний лазер PicoSure видаляє татуювання всіх кольорів, включаючи татуювання, які не вдалося видалити іншими лазерами.

Процедури PicoSure

Детально про процедури PicoSure

Нові методи лазерного омолодження PicoSure

Ще більш вражаюча революційна пікосекундна технологія PicoSure покликана використовувати природні процеси регенерації організму для відновлення молодості шкіри такими способами, які ще ніколи не використовувалися в медицині. Використовуючи запатентовану технологію фокусуючих лінз FOCUS, PicoSure ефективно перетворює енергію лазера на хвилі м'якого тиску, які активують клітинні сигнали, природні комунікаційні процеси в організмі. Це одне із найбільш захоплюючих медичних відкриттів в естетичній медицині останніх років.

Омолодження PicoSure

Часті питання 

Технічні характеристики

Довжина хвилі755 нм, 532 нм*, 1060 нм*
Схвалено FDAВидалення татуювань, пігментних плям, корекція зморшок, лікування постакне
Типи шкіриВсі типи шкіри
(I-IV** фототипи шкіри за Фітцпатріком)
Кольори татуюваньВсі кольори

* Довжини хвиль 1064 та 532 нм є додатковими опціями. 755 нм підходить для всіх зазначених показань і для всіх типів шкіри.

PicoSure зареєстровано в Україні?

Так, лазер PicoSure зареєстровано в Україні. Компанія Авантмед здійснює офіційні постачання, навчання та сервісне обслуговування лазерів.

Де в Україні представлені офіційні лазери PicoSure

Список клінік, де офіційно представлені лазери PicoSure розміщено на нашому сайті за посиланням нижче. Пікосекундні лазери є складними пристроями, що вимагають висококваліфікованих фахівців з їхнього налаштування та дорогого обладнання, тому PicoSure не може бути представленим. в інших клініках, які не вказані на нашому сайті. Остерігайтеся підробок.

Клініки PicoSure в Україні

Яка компанія виробляє PicoSure

Виробником PicoSure є американська компанія Cynosure. Cynosure є найбільшим у світі виробником лазерів та медичного обладнання для естетичної медицини, пластичної хірургії, косметології та дерматології.

Про компанію Cynosure

Як давно PicoSure представлений на ринку?

PicoSure є першим пікосекундним лазером у світі та представлений на ринку з 2012 року. PicoSure має найбільшу базу клінічних досліджень з ефективності та безпеки.

Про компанію Cynosure

Вам буде цікаво прочитати