PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Видалення татуажу

PicoSure видалення татуажу брів

Видалення татуажу така ж популярна процедура, як і нанесення перманентного макіяжу. Згодом татуаж може змінити свій колір або просто стати світлим, а також втратити свою актуальність. Тому нерідко виникає питання повністю видалити татуаж.

Видалення перманентного макіяжу

Існують різні методи видалення перманентного макіяжу. Найбільш популярними є видалення татуажу сольовими розчинами, видалення кислотами і звичайно лазерне видалення татуажу. Кожен із цих методів має свої переваги та недоліки. Не заглиблюючись у подробиці кожної методики можна їх умовно розділити на неселективні і селективні методи. До неселективних методик видалення татуажу відносять видалення сольовими розчинами та кислотами (гліколевою кислотою). Неселективні методи дозволяють вивести перманентний макіяж, але на жаль мають високий ризик побічних ефектів, оскільки, крім пігменту, впливають на здорові клітини шкіри. До найчастіших побічних ефектів видалення перманентного макіяжу можна віднести:

 • рубцювання
 • поява пігментації
 • розвиток депігментації шкіри - відсутність нормального кольору шкіри
 • стійка зміна кольору татуажу

Єдиною перевагою неселективних методів видалення перманентного макіяжу є низька ціна та доступність методики. Це питання спірне оскільки не враховується вартість лікування та корекції побічних ефектів цих методик.

Видалення татуажу лазером

Видалення татуажу лазером є селективним методом, спрямованим лише на пігмент татуажу. Лікар, підбираючи певну довжину хвилі, може впливати на певний колір татуювання, роблячи лазерне видалення татуажу більш точним і щадним по відношенню до навколишніх тканин.

 

Як відбувається видалення татуажу лазером?

Видалення татуажу лазером побудовано на принципі вибіркового поглинання пігментом чорнила певної довжини хвилі лазера. Під час дії лазера відбувається нагрівання частинок татуажу пігменту та їх руйнування. Зруйнований пігмент потім виводиться імунними клітинами зі шкіри. Від процедури до процедури пігмент стає світлішим, аж до повного зникнення. Завдяки тому, що клітини, в яких немає пігменту, не руйнуються. Тому лазерне видалення татуажу є найбезпечнішим із усіх доступних методів.

Лазерне видалення татуажу має такі недоліки:

 • ціна - ціна процедури залежить від вартості лазерної системи
 • доступність - не кожна клініка чи салон може дозволити собі якісний та потужний лазер; вартість лазерів для видалення тату коливається від 5 000$ до 300 000$

Детально про видалення тату лазером

 

Яким лазером краще видаляти татуаж?

Відповідь на питання у різниці цін на лазери для видалення татуажу. Величезна кількість лазерів представлена ​​на ринку, але не всі однаково добре справляються з поставленим завданням та можуть повністю видалити татуаж.

Q-switched лазери для видалення татуажу

Видалення татуажу лазером з технологією Q-switched зробив революцію в дерматології. До цього видалення татуювань супроводжувалося великою кількістю ускладнень. Q-switched лазери генерують короткі лазерні імпульси тривалістю в кілька наносекунд (10-9 секунди, мільярдна частка секунди). Це призводить до нагрівання та руйнування чорнила татуажу. Найбільш популярними для видалення татуажу є неодимовий лазер, рубіновий лазер, олександритовий лазер. Кожен лазер впливає на певний колір чорнила.

Таблиця. Залежність видалення кольору татуювання від лазера.
 PicoSure, Олександритовий, 755 нм + 532 нмНеодимовий, 1064 нмНеодимовий, 532 нмРубіновий, 694 нм
чорний✔️✔️  
червоний✔️ ✔️ 
помаранчевий✔️ ✔️ 
жовтий✔️ ✔️ 
фіолетовий✔️ ✔️ 
коричневий✔️ ✔️ 
синій✔️   
зелений✔️  ✔️

Пікосекундні лазери

PicoSure є першим пікосекундним лазером у світі, який зробив прорив у видаленні татуажу лазером.

пікосекундний лазер PicoSure
PicoSure є першим пікосекундним лазером. Виробляється Cynosure, США з 2012 року.

Принцип дії пікосекундних лазерів подібний до Q-switched лазерам. Відмінною особливістю і те, що пігмент татуажу руйнується не з допомогою нагрівання, а й за рахунок механічного дроблення на дрібні частки. Це так званий фотоакустичний ефект. Тому лазерне видалення татуажу пікосекундним лазером PicoSure ще менше ушкоджує здорові клітини шкіри, роблячи процедуру безпечнішою.

Детально про лазер PicoSure

 

Видалення зеленого татуажу

Видалення зеленого татуажуся великою проблемою. Хоча ніхто і не робить татуаж зеленого кольору, але невдале видалення татуажу лазером може призвести до зміни кольору на коричневий, зелений або блакитний. Тільки PicoSure з довжиною хвилі 755 нм здатний видаляти татуаж зеленого кольору та блакитного кольору, крім стандартних кольорів татуажу.

Видалення червоного татуажу лазером

Видалення червоного татуажу лазером теж має своє підводне каміння. При видаленні татуажу губ може статися зміна червоного кольору на фіолетовий, що теж є проблемою для подальшого видалення. Тому PicoSure є ідеальним рішенням, якщо ви плануєте видалити червоний татуаж лазером або до цього було невдале видалення татуажу лазером іншого виробника.

 

Переваги PicoSure

Видалення татуажу всіх кольорів. Лазер PicoSure є олександритовим лазером 755 нм з додатковою довжиною хвилі 532 нм. Таким чином, PicoSure дозволяє досягти найбільш якісного видалення татуажу всіх кольорів, включаючи зелений та синій, який важко видаляється іншими лазерами.

інфографіка, порівняння PicoSure з неодимовим лазером
Видалення татуажу всіх кольорів на відміну від неодимового лазера.

Меньша кількість процедур. PicoSure видаляє татуаж за меншу кількість процедур, порівняно з іншими лазерами. В середньому потрібно від 4 до 6 процедур.

Детально про лазер PicoSure

 

Особливості видалення татуажу лазером залежно від ділянки тіла

Видалення татуажу лазером має свої особливості, залежно від зони процедури. Нижче наведено ключові особливості видалення татуажу лазером залежно від області видалення та кольору.

Причини видалення татуажу брів

Татуаж брів є одним із найчастіших звернень до клінік та салонів. Видалити татуаж брів доводиться з багатьох причин, наведені нижче найпоширеніші.

алергія на чорнило татуажу брів
Нерідко спостерігається алергія на чорнило для татуажу. Єдиним рішенням є видалення татуажу брів.

Втрата актуальності та зміни пропорцій

Втрата актуальності через зміни тенденцій моди, анатомічні зміни, оскільки шкіра змінює свої пропорції з роками і татуаж брів може виглядати неприродньо.

Зміна кольору татуажу брів

Іншою причиною є зміна кольору татуажу брів. Ми забуваємо, що на чорнило татуажу впливають як внутрішні фактори організму, так і весняні фактори. Основним внутрішнім фактором зміни кольору татуажу брів є імунна система організму, яка бореться з чужорідними частинками пігменту чорнила, намагаючись "знешкодити" і вивести їх із організму. З іншого боку – вплив ультрафіолетових променів сонця. Все це може призвести до зміни кольору татуажу брів на неприродні кольори з появою синіх або зелених відтінків.

Видалити татуаж брів без ускладнень

Видалити татуаж брів ефективно та безпечно можна за допомогою лазера. Лазерне видалення перманентного макіяжу брів з використанням пікосекундного лазера PicoSure зруйнує як незмінений пігмент чорного кольору, так і старий татуаж брів зі зміненим кольором. Олександритовий лазер PicoSure може видаляти пігмент після невдалого видалення іншими лазерами.

Підготовка до видалення татуажу брів

Для видалення татуажу брів не потрібно спеціальної підготовки. Достатньо, щоб шкіра не мала свіжої засмаги – це зробить процедуру ефективнішою. З цією метою не зайве наносити на область татуажу брів та шкіру обличчя сонцезахисний крем UVA/UVB з SPF 50.

Як відбувається процедура видалення татуажу брів лазером?

Під час видалення татуажу брів лазером шкіра очищається від макіяжу, на очі надягають захисні накладки для захисту від лазера. Процедура триває близько 5 хвилин. Під час видалення татуажу брів лазером відчуватиметься поколювання, подібне до відчуттів під час нанесення перманентного макіяжу.

Видалення татуажу брів лазером PicoSure

Догляд за шкірою після видалення татуажу брів

Відразу після процедури спостерігатиметься почервоніння шкіри, можливий невеликий набряк. Для догляду за шкірою використовується зволожуючий крем з дією, що регенерує. У кожномуУ конкретному випадку лікар дасть рекомендації щодо догляду за шкірою в області татуажу брів. Рекомендується наносити сонцезахисний крем UVA/UVB сонцезахисний крем із SPF 50 протягом мінімум 1 місяця, а краще протягом усього періоду до наступного візиту.

 

Видалення татуажу губ лазером

Видалення татуажу губ лазером є найбільш ефективним та безпечним методом.

видалення татуажу губ лазером PicoSure

Принцип дії лазера PicoSure заснований на руйнуванні пігменту татуажу за рахунок механічного на більш дрібні частинки. Дрібні частинки татуажу пігменту краще виводяться з організму. Для видалення татуажу губ з незміненим кольором використовується довжина хвилі 532 нм, яка ідеально підходить для видалення червоного чорнила. Лазерне видалення губ триває лише кілька хвилин.

Невдале видалення татуажу губ лазером іншого виробника

Якщо було невдале видалення татуажу лазером іншого виробника, то PicoSure для цих цілей використовує довжину хвилі 755 нм. Ця довжина хвилі видаляє складні кольори – фіолетовий, зелений, блакитний.

Догляд за шкірою після видалення татуажу губ

Догляд за шкірою після видалення татуажу губ лазером не відрізняється від стандартних рекомендацій. Особливістю є рекомендація використовувати помаду або блиск із UVA/UVB сонцезахисними компонентами SPF 30 та вище.

догляд за губами, дівчина фарбує губи, відображення у вітрині

 

Видалення татуажу повік

Видалення татуажу повік потребує особливої ​​обережності із застосуванням спеціальних захисних накладок - внутрішньоочних накладок. Це спеціально розроблені внутрішньоочні металеві накладки, які захищають око від впливу лазера та дозволяють безпечно працювати по війному краю повік. За винятком цієї особливості, видалення татуажу повік не відрізняється від видалення татуажу на інших ділянках шкіри.

Видалення татуажу повік лазером - особливості догляду після процедури

Видалення татуажу повік лазером не відрізняється від інших процедур, але догляд після процедури має деякі особливості. Після процедури рекомендується використовувати очні краплі штучна сльоза, бажано з пантенолом для зменшення кон'юнктивіту та швидкого загоєння шкіри, особливо якщо було видалення татуажу. Лікар надасть вам індивідуальні рекомендації під час консультації.

 

видалення татуажу стрілок

Видалення татуажу стрілок

Видалення татуажу стрілок не має особливостей підготовки та проведення процедури. Як і інші зони перманентного макіяжу ця зона багата на нервові закінчення, тому видалення татуажу стрілок лазером проводять під місцевою анестезією для підвищення комфорту процедури.

На пікосекундному лазері PicoSure ви побачите швидкий результат вже після першої процедури. Це обумовлено тим, що видаленню пігменту у зоні повік не заважає волосся. Тому у більшості випадків видалення татуажу стрілок вимагає менше процедур, ніж видалення татуажу брів.

Догляд після видалення татуажу стрілок лазером

Рекомендується використовувати більш щільні креми для шкіри навколо очей, особливо якщо є скоринки. Видалення татуажу стрілок лазером потребує захисту від UVA/UVB ультрафіолетових променів. Перевагу слід віддавати кремам із SPF 30 і вище протягом 1-2 місяців.

Мікропігментація скальпу - видалення лазером

Особливості видалення мікропігментації скальпа лазером зводяться до двох основних моментів: відсутність засмаги і вибір лазера, щоб уникнути повного припинення росту волосся.

мікропігментація скальпу
Мікропігментація дозволяє косметично зрити залисини, виправити лінію росту волосся.

З цією метою рекомендується не засмагати мінімум протягом 1 місяця до процедури, носити головний убір та наносити на шкіру голови сонцезахисний крем UVA/UVB із SPF 50.

Видалення мікропігментації скальпу лазером PicoSure не призведе до припинення росту волосся. Пікосекундний лазер PicoSure не руйнує цибулину волосся. Може спостерігатися короткочасне освітлення кольору волосся, яке пройде самостійно і колір волосся відновиться.

Протипоказання до видалення татуажу лазером

 • Свіжа засмага
 • Вагітність та годування груддю
 • Прийом фотосенсибілізаторів
 • Прийом системних ретиноїдів (Акутан, Роакутан)
 • Інфекція або порушення цілісності шкірного покриву в зоні процедури
 • Герпес у зоні процедури
 • Прийом препаратів золота

Видалення татуажу: ціна

Ціна на видалення татуажу найчастіше розраховується по зонах, рідше за вартістю за 1 см 2 2 . Ціна також залежить від кольору татуажу. Для складних кольорів, таких як зелений, блакитний, фіолетовий вартість буде вищою. Така сама ситуація для невдало виведеного татуажу. Дізнайтесь ціни на видалення татуажу в офіційних клініках з лазером PicoSure за посиланням нижче.

Клініки та ціни на видалення татуажу

 

Часті питання 

Видалення татуажу: ремувер чи лазер?

Видалення татуажу ремувером (хімічним засобом) є неселективним методом, який крім чорнил татуювань також ушкоджує клітини шкіри. Видалення татуажу лазером має явні переваги у безпеці за рахунок селективного впливу на чорнило та меншого пошкодження здорових клітин.

Який лазер кращий для видалення татуажу брів?

PicoSure - найкращий лазер для видалення татуажу брів, стрілок, а також татуажу повік. Ви побачите суттєве освітлення пігменту татуажу вже після першої процедури.

Переваги пікосекундного лазера PicoSure у порівнянні з іншими лазерами для видалення татуажу брів та повік:

 1. Найменша кількість процедур у порівнянні з іншими пікосекундними лазерами (залежить від пігменту та техніки татуажу).
 2. Менше ризик ускладнень і побічних ефектів, оскільки Пікошур використовує довжину хвилі олександритового лазера 755 нм, яка безпечніша за неодимовий лазер 1064 нм.
 3. Видаляє татуаж брів усіх кольорів. Після видалення татуажу лазером PicoSure у пацієнтів не залишається зелених чи блакитних брів.

Скільки процедур необхідно для видалення татуажу?

Немає однозначної відповіді на це питання, оскільки видалення татуажу залежить від багатьох факторів: стан та реактивність організму, глибини пігменту та кількість його шарів. Зазвичай потрібно 4-6 процедур на лазері PicoSure, але в кожному окремому випадку кількість процедур може відрізнятися.

Як часто проводять сеанси видалення татуажу?

Видалення татуажу лазером проводиться курсом з кількох процедур. Інтервал між сеансами складає 6-8 тижнів. Цей проміжок між сеансами необхідний для повного відновлення шкіри та для виведення зруйнованого чорнила татуажу зі шкіри (татуаж поступово світлішає за цей період).

Чи буде почервоніння та набряк після процедури?

Після будь-якої лазерної процедури з'являється почервоніння. Тривалість почервоніння та наявність набряків бідить залежати від параметрів процедури, щільності пігменту у шкірі та індивідуальних особливостей організму (схильності до набряків). Почервоніння може зберігатись кілька тижнів. Набряки, як правило, зникають протягом 3-7 днів.

Старий татуаж брів - чи варто звертатися?

Старий татуаж брів із вицвітанням кольору або зміною кольору підлягають видаленню лазером PicoSure, оскільки це єдиний лазер, який видаляє всі кольори татуювань. Тому лазер PicoSure - це шанс видалити старий татуаж брів.

Чи шкідливе видалення татуажу лазером?

Безпечно, якщо це лазер PicoSure і лікар слідує інструкціям з безпеки. У такому разі видалення татуажу лазером пройде безпечно. Виберіть найближчу офіційну клініку PicoSure.

Чому після видалення лазером колір повертається?

Нерідко створюється враження, що після видалення татуажу лазером колір повертається. Це не так. Відразу ж під час процедури шкіра біліє в зоні татуажу і складається враження, що татуаж зник. Це з появою бульбашок повітря у шкірі під впливом лазера. Через кілька хвилин бульбашки повітря розсмоктуються. Після цього приєднується почервоніння та набряк (у шкірі затримується більше рідини). Це призводить до зміни оптичних властивостей шкіри та чіткість татуажу йде "на другий план". Таким чином у перші дні, а іноді й тижня створюється візуальна картинка, що татуаж став світлішим. У міру того як почервоніння і набряк зменшуватимуться, а шкіра повертатиметься у свій початковий стан, татуаж "повертатиметься". У наступні тижні імунні клітини видалятимуть зруйноване чорнило і татуаж поступово світлітиме.

Чи відновиться зростання волосся після видалення татуажу брів лазером?

Це дуже критичне питання при виборі лазера. Після видалення татуажу лазером PicoSure зростання волосся брів відновлюється. В окремих випадках може спостерігатися короткочасне освітлення брів або вій (при видаленні татуажу повік), яке самостійно відновиться протягом кількох тижнів.

При видаленні татуажу брів неякісними лазерами може статися повне припинення росту волосся. Тобто, крім видалення татуажу, може статися видалення цибулин (епіляція) брів і вій.

Чи залишаються шрами?

Після видалення татуажу лазером PicoSure не залишається шрамів. Пікосекундний лазер PicoSure застосовується з 2012 року та у численних клінічних дослідженнях показав свою ефективність та високу безпеку. Зверніться до офіційних клінік з оригінальними лазерами PicoSure за посиланням нижче.

Офіційні клініки PicoSure

Вам буде цікаво прочитати

видалення татуювань PicoSure

Видалення тату

Готові позбутися тату? Зробіть це краще та швидше з PicoSure! PicoSure -…