PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Видалення пігментації 

веснянки, мелазма, хлоазма

Освітлення пігментації та вирівнювання тону шкіри без реабілітації та відновлювального періоду.

Видалення пігментних плям, жінка, обличчя

З PicoSure ваша шкіра виглядатиме яскравою, здоровою та сяючою протягом усього дня — навіть без макіяжу.

Видалення пігментних плям PicoSure - це прорив для пацієнтів, які шукають спосіб покращити стан своєї шкіри та зменшити ознаки старіння, але не хочуть мати справу з ризиками, болем та реабілітацією, властивою традиційним лазерним процедурам.

 

Дівчина посміхається, лікування пігментації

Лікування пігментації PicoSure 

м'яко видаляє пігментацію, не пошкоджуючи здорові клітини шкіри

На відміну від традиційних лазерів, PicoSure руйнує меланін у клітинах без теплового пошкодження клітинних структур. Використовуючи цілеспрямовану енергію, PicoSure прицільно руйнує частинки меланіну - основного пігменту нашого організму, що викликає пігментацію та порушення тону шкіри.

Лазер PicoSure використовує унікальну довжину хвилі 755 нм, яка глибоко проникає в шкіру та добре поглинається меланіном. Завдяки надкоротким пікосекундним імпульсам відбувається механічне руйнування надмірних скупчень меланіну в клітинах шкіри.

 

Лікування пігментації PicoSure, фото до і після

ПІГМЕНТНІ ПЛЯМИ

Фото до та після 1 процедури PicoSure
Фото люб'язно надано Dr. L. Espinoza, MD

 

 Лазер PicoSure

Як проходить процедура PicoSure 

надкороткі імпульси руйнують меланін пігментних плям, а пацієнт відчуває легке поколювання

Процедура не потребує спеціальної підготовки. Лікар обробляє пігментні плями лазерною насадкою. Під час процедури відчувається легке поколювання в зоні процедури, яке не викликає дискомфорту та не потребує знеболювання. Також може використовуватись спеціальний пристрій для охолодження шкіри потоком холодного повітря це робить виділення пігментних плям більш комфортним.

Як виглядає шкіра після процедури PicoSure?

Пігментні плями темніють після процедури, а потім освітлюються протягом двох тижнів. На курс лікування пігментації може знадобитися в середньому 4-6 процедур.

Як виглядає шкіра після процедури пікосекундним лазером PicoSure
Після процедури може спостерігатися почервоніння, а в деяких випадках легка набряклість в області пігментних плям, що свідчить про те, що процедура пройшла успішно. Легке почервоніння може зберігатися кілька годин.

Пікосекундний лазер не викликає опіків та появи скоринок на шкірі, тому вже наступного дня можна наносити макіяж або тональний крем, поки шкіра повністю не очиститься від пігментації.

Показання

 • Сонячне лентіго
 • Веснянки
 • Пігментні плями
 • Пігментний невус
 • Мелазма
 • Хлоазма

Протипоказання

 • Свіжа засмага
 • Вагітність та годування груддю
 • Прийом фотосенсибілізаторів
 • Інфекція або порушення цілісності шкірного покриву в зоні процедури
 • Невус із високим ризиком малігнізації в меланому
 • Грепес у зоні процедури
 • Прийом препаратів золота

Рекомендації після процедури PicoSure

Після видалення пігментних плям лазером PicoSure не потрібно особливого догляду, достатньо зволожувати шкіру та використовувати сонцезахисний крем SPF 50 протягом 1 місяця. Можна наносити тональний крем.

Фото до і після

Де зробити процедуру PicoSure в Україні?

 

Часті питання 

Чи безпечна процедура PicoSure?

PicoSure є першим пікосекундним лазером у світі та має найтриваліший термін застосування в медицині, починаючи з 2012 року. Безпека та ефективність лазера доведена численними клінічними дослідженнями.

Пікосекундний лазер м'яко видаляє пігментні плями, не пошкоджуючи здорові клітини. Процедура видалення пігментних плям PicoSure безпечна для шкіри та організму загалом.

Скільки процедур необхідно?

Це залежить від виду пігментації та того, як швидко ваш організм реагуватиме на вплив лазера. Зазвичай курс складається з 4-6 процедур.

Як довго тримається результат?

Видалення пігментних плям PicoSure очистить шкіру від клітин з надлишком пігменту. На жаль, жоден лазер не може вплинути на причини появи гіперпігментації. Після процедури лікар дасть вам рекомендації, як уникнути появи пігментації у майбутньому.

Це боляче?

Видалення пігментних плям PicoSure досить комфортне і не вимагає знеболювання. Для підвищення комфорту лікар може використати охолодження шкіри.

Як довго триває реабілітація?

Це індивідуально і залежить від типу пігментних плям та параметрів процедури. Тому відновлювальний період після видалення пігментації PicoSure може тривати від 30 хвилин до 1-3 днів. Першу годину після процедури може спостерігатися почервоніння шкіри. У місцях, де пігментні плями мають темне забарвлення, може бути невелика набряклість шкіри.

Вам буде цікаво прочитати

PicoSure видалення татуажу брів

Видалення татуажу

Видалення татуажу така ж популярна процедура, як і нанесення перманентного макіяжу. Згодом…

видалення татуювань PicoSure

Видалення тату

Готові позбутися тату? Зробіть це краще та швидше з PicoSure! PicoSure -…