PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Лазерне омолодження PicoSure 

розкрийте красу вашої шкіри

Нова методика лазерного омолодження без дискомфорту та відновлювального періоду.

Лазерне омолодження PicoSure
жінка, портрет, чорна сукня

Лазерне омолодження 

Ваша шкіра під прицілом фотокамер, але немає часу на реабілітацію?

Саме для вас розроблено лазерне омолодження PicoSure без видимих ​​пошкоджень та реабілітації з використанням пікосекундного лазера! Інші лазери обіцяють усунути зморшки, розширені пори, шрами після вугрових висипань (постакне) та пігментні плями, але тільки лазерне омолодження PicoSure та його технологія FOCUS можуть забезпечити вражаючі результати без дискомфорту, болю та реабілітації після процедур.

Як працює лазерне омолодження PicoSure 

Недавні відкриття почали розкривати секретну мову нашого організму і те, як клітини розмовляють одна з одною, щоб підтримувати наше здоров'я. Ця біологічна комунікація, відома як передача сигналів клітин, відбувається, коли клітини пошкоджуються та вивільняють білки, які потім виявляються оточуючими клітинами, щоб викликати реакцію загоєння. LIOB омолодження відноситься до нових методик лазерного омолодження шкіри.

Результати 

жінка, зморшки навколо очей, до та після лікування PcioSure

ЗМОРШКИ НАВКОЛО ОЧЕЙ

Фото до та після 4 процедур лазерного омолодження PicoSure
Фото люб'язно надано Dr. R. Weiss, MD

 

Підготовка до процедури

Лазерне омолодження PicoSure не потребує спеціальної підготовки, а сама процедура триває близько 10-15 хвилин.

Більшість лазерних процедур потребують спеціальної підготовки, що створює незручність для пацієнтів, але не з лазером PicoSure.

жінка, портрет

Як проходить омолодження PicoSure? 

Звільніться від зморшок комфортно та без реабілітації.

Перед процедурою достатньо видалити макіяж зі шкіри. Фахівець за допомогою лазерної насадки спрямовує спалахи лазера на шкіру, крок за кроком обробляючи всю поверхню. Під час лазерного омолодження більшість пацієнтів описують відчуття, як поколювання у шкірі. Для зменшення дискомфорту можна нанести анестетик.

Як виглядає шкіра після лазерного омолодження FOCUS?

Після процедури омолодження пікосекундним лазером у більшості пацієнтів спостерігається незначна набряклість та почервоніння шкіри, яка триває від 1 до 3 годин і проходить самостійно без спеціального лікування.

Лазерне омолодження PicoSure фото по днях після процедури
Так виглядає шкіра після лазерного омолодження FOCUS на пікосекундному лазері PicoSure. Фото до процедури, відразу ж після процедури, через 3 години і через добу.

Після лазерного омолодження для зменшення дискомфорту та швидкого відновлення шкіри може бути нанесений спеціальний відновлюючий крем, який зніме подразнення та сприятиме швидкому відновленню шкіри.

Догляд за шкірою після процедури

Оскільки лазерне омолодження PicoSure не викликає опіку шкіри і не ушкоджує поверхню шкіри, відразу після процедури можна наносити макіяж та зволожуючі засоби. Протягом місяця рекомендується використовувати сонцезахисний крем UVA/UVB із SPF 30.

Показання до процедури FOCUS

З PicoSure зменшення небажаних зморшок, шрамів від вугрової висипки та пігментації стало комфортнішим, ніж будь-коли раніше. Швидкі та комфортні процедури дозволять вам досягти результатів без зміни вашого напруженого робочого графіка.

Фото до і після

Де зробити процедуру PicoSure в Україні?

 

Часті питання 

Чи безпечна процедура PicoSure?

PicoSure є першим пікосекундним лазером у світі та має найтриваліший термін застосування в медицині, починаючи з 2012 року. Безпека та ефективність лазера доведена численними клінічними дослідженнями.

Кількість клінічних досліджень з ефективності та безпеки пікосекундного лазера PicoSure перевищує сумарну кількість досліджень щодо інших лазерів разом узятих.

Коли я побачу результати лазерного омолодження?

Лазерне омолодження PicoSure запускає природні процеси регенерації шкіри, посилюючи синтез колагену та еластину. Перші результати стануть помітними через 3-4 тижня після першої процедури. З кожною наступною процедурою результати покращуватимуться.

Скільки процедур необхідно?

У середньому курс лазерного омолодження PicoSure становить від 4 процедур. Інтервал між процедурами 3-4 тижні.

Омолодження PicoSure - це боляче?

Лазерне омолодження PicoSure є однією з найкомфортніших процедур. Під час процедури відчувається помірне поколювання у шкірі. Зазвичай не потрібне знеболювання. У пацієнтів з низьким больовим порогом та в зонах з високою чутливістю можна використовувати місцевий анестетик або охолодження потоком холодного повітря.

Як довго триває реабілітація?

Омолодження PicoSure – це процедура без реабілітації. Ви можете спостерігати почервоніння шкіри протягом 30-60 хвилин після процедури, яка відбувається самостійно.

З якими процедурами можна поєднувати лазерне омолодження PicoSure?

Лазерне омолодження PicoSure чудово поєднується з такими процедурами, як ботулінотерапія, введення філерів, мезотерапія, біоревіталізація. Ваш лікар складе індивідуальний план лікування.

Вам буде цікаво прочитати