PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Інвестуйте в лазер PicoSure®️ 

чому варто купити лазер PicoSure?

Продаж лазерного обладнання компанії Cynosure: від Q-switched лазерів до пікосекундного лазера, навчання та сервіс від офіційного представника в Україні.

Лазер PicoSure, вид зверху
 Пікосекундний лазер PicoSure

Перший у світі пікосекундний лазер 

PicoSure є першим у світі пікосекундним лазером для видалення тату та омолодження шкіри.

Компанія Cynosure розробила перший у світі пікосекундний лазер для видалення татуювань.

PicoSure [Пікошур] був схвалений FDA і вже в 2012 фахівці могли купити PicoSure і оцінити його переваги перед іншими лазерами для видалення татуювань.

Лазер PicoSure

 

Огляд ринку видалення тату

Світовий ринок видалення татуювань у 2019 році склав 487 мільйонів доларів та за прогнозами зросте до 795 мільйонів доларів до 2027 року*. Лазерне видалення татуювань є найпопулярнішим методом видалення небажаних тату серед інших методів: хірургічне, креми. У 2019 році частка видалення тату лазером становила 59,08% світового ринку.

Діаграма динаміка та прогноз ринку різних методів видалення тату
Найпопулярнішим методом є лазерне видалення тату, хірургічне видалення тату займає друге місце. Дані Allied Market Research.

*Джерело: Allied Market Research.

 

Чому слід купити лазер PicoSure?

Лазер PicoSure вид спереду

Переваги лазера

Видаляє тату всіх кольорів
PicoSure є олександритовим лазером з довжиною хвилі 755 нм і видаляє тату всіх кольорів, включаючи зелений і світло-блакитний, що недоступне більшості інших лазерів.
У 2-3 рази менша кількість процедур
Для видалення татуювання на PicoSure потрібно 4-6 процедур, що 2-3 рази менше, ніж інші лазери.
Надійний в експлуатації
Пікосекундні лазери є складним пристроєм і дуже чутливі до перепадів температури і навіть переміщення з кабінету до кабінету може порушити працездатність лазера. Але це не стосується PicoSure.
Додаткові процедури
Додаткові процедури дозволяють запропонувати більше, ніж видалення тату вашим відвідувачам і швидше повернути інвестиції; див. всі процедури PicoSure.
Безпека інвестиції
Найбільша база клінічних досліджень, яка сумарно перевищує всі разом узяті дослідження з інших пікосекундних лазерів, гарантує надійність інвестицій.

Часті питання щодо пікосекундного лазера PicoSure

Клінічні дослідження PicoSure

Лазер PicoSure використовується в медицині з 2012 року і має найбільшу доказову базу.

Опубліковано 26 досліджень та 59 тез!
Кількість клінічних досліджень та наукових робіт сумарно перевищує кількість досліджень інших пікосекундних лазерів разом узятих!

Численні клінічні дослідження доводять його ефективність та безпеку при всіх заявлених показаннях.

  1. Суспішний і Rapid Treatment of Blue and Green Tattoo Pigment З Novel Picosecond Laser. Brauer JA, Reddy KK, Anolik R, et al. Arch Dermatol. 2012;148(7):820-823.
  2. Treatment of Tattoos With a Picosecond Alexandrite Laser: A Prospective Trial. Saedi N, Metelitsa A, Petrell K, et al. Arch Dermatol. 2012;148(12):1360-1363.
  3. Застосування Піктограми Пульс Тривалість Laser З особливим Optic for Treatment of Facial Acne Scarring. Brauer JA, Kazlouskaya V, Alabdulrazzaq H, et al. JAMA Dermatol. Published online November 19, 2014.
  4. Picosecond Lasers: Next Generation of Short-pulsed Lasers. Freedman J., Kaufman J., Metelitsa A., Seminars in Cutaneous Medicine and Surgery. Vol. 33, December 2014.
  5. Треатмент з Невус з Ота з Пікосонд 755-нм Alexandrite Laser. Chesnut C., Diehl J., Lask G. Dermatol Surg. 2015;41:508–536.
  6. Clearance of Yellow Tattoo Ink With a Novel 532-nm Picosecond Laser. Alabdulrazzaq H., Brauer J., Bae YS., Geronemus R. Lasers in Surgery and Medicine. 2015; Lasers in Surgery and Medicine 47:285–288.

Де і хто виробляє PicoSure

Лазер PicoSure виробляється американською компанією Cynosure, провідним виробником лазерів для естетичної медицини. Проектування та складання лазерів відбувається в США. Детально читайте Компанія Cynosure.

Де купити PicoSure в Україні?

Авантмед є ексклюзивним представником компанії Cynosure в Україні. Здійснює продаж, навчання персоналу роботі на лазері, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Сайт компанії Авантмед.

Де PicoSure представлений в Україні?

Список клінік в Україні, де представлений пікосекундний лазер PicoSure, ви знайдете за посиланням нижче.

Клініки PicoSure

Скільки коштує PicoSure?

Вас зацікавила ідея, і ви вирішили купити лазер для видалення тату?

Ви звернулися за адресою, ми можемо проконсультувати та запропонувати вам різні технології від потужних сучасних Q-switched лазерів для видалення татуювань до пікосекундного лазера PicoSure.

Напишіть нам і наш менеджер передзвонить та надасть необхідну інформацію. Для цього заповніть форму зв'язку нижче.

Форма зворотнього зв'язку

Вам буде цікаво прочитати