PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Видалення тату PicoSure 

татуювання всіх кольорів

PicoSure видаляє тату всіх кольорів безпечніше та швидше за інші лазери.

видалення татуювань PicoSure
Дівчина в синій сукні

Готові позбутися тату? Зробіть це краще та швидше з PicoSure!

PicoSure - це перший у світі пікосекундний лазер і єдиний удосконалений лазер для видалення тату всіх кольорів з технологією PressureWave, яка працює з вашою шкірою для видалення небажаного чорнила.

PicoSure випромінює лазерну енергію, яка вибірково впливає на чорнило для тату, що призводить до успішного руйнування лише частинок чорнила тату без пошкодження навколишніх тканин. Це дозволяє видаляти татуювання за меншу кількість процедур та з меншим ризиком побічних ефектів.

 

Показання для PicoSure

  • Кольорові тату, у тому числі сині та зелені - найскладніші кольори.
  • Важко видалене чорне чорнило.
  • Тату, стійкі до видалення іншими лазерами.

Результати видалення тату PicoSure 

тату, до та після видалення PcioSure

Видалення тату лазером

Фото до та після 3 процедур видалення PicoSure
Фото надане Cynosure

 

Основна перевага PicoSure в тому, що видалення тату часто вимагає меншої кількості процедур, ніж традиційне видалення татуювання лазером іншого типу.

Як PicoSure видаляє тату?

Лазер не видаляє тату, на відміну від вашого тіла. Це відбувається природним шляхом. Дозвольте PicoSure допомогти у цьому.

 

Під час процедури видалення тату PicoSure технологія PressureWave генерує ультракороткі імпульси, спрямовані на чорнило татуювання. Лазер PicoSure випромінює надкороткі імпульси тривалістю 10-12 частки секунди (пікосекунди). Це дозволяє руйнувати чорнило тату без їх нагрівання, на відміну від інших лазерів. Відсутність нагрівання чорнила значно зменшує зону пошкодження клітин і, як наслідок, ризик побічних ефектів та ускладнень.

Нова технологія PressureWave™ 

Пікосекундні імпульси настільки швидкі, що викликають зміну тиску, який розбиває чорнило тату на крихітні пилоподібні частинки. Чим дрібніші частки, тим краще вони поглинаються лімфатичною системою, важливою частиною імунної системи нашого тіла, і видаляються природним шляхом. Так відбувається видалення тату PicoSure.

Електронна мікроскопія частинок чорнила тату до та після впливу лазера PicoSure

H.B. Jalian, MD

чорнила татуювання у мікроскопі

Чорнило до впливу лазера

Чорнила тату в мікроскопі виглядають як частинки.

 чорнило тату після впливу Q‑Switched лазера в мікроскопі

Чорнила після Q-switched лазера

Чорнила тату після впливу Q-Switched лазера.

 лазерне омолодження PicoSure
Чорнила тату після PicoSure

Чорнила після впливу пікосекундного лазера PicoSure.

PressureWave – це секрет видалення тату за допомогою лазера PicoSure. Доставляючи шкірі оптимальну енергію, PicoSure ефективно розбиває чорнило тату та дозволяє вашому тілу видалити їх природним шляхом. Таким чином, лазер тільки допомагає нашому організму самому очиститись від чорнил татуювань.

Як відбувається процедура видалення тату PicoSure?

Видалення тату середнього розміру зазвичай займає близько 10 хвилин, але великі або складніші татуювання можуть зайняти більше часу. Чим більше кольорів має татуювання, тим більше проходів необхідно зробити.

Видалення кольорових тату

Видалення кольорових тату є величезною проблемою, оскільки більшість лазерів для видалення тату, в тому числі і пікосекундні лазери, розраховані на видалення татуювань чорного та червоного кольорів. Так неодимові лазери використовують довжину хвилі 1064 нм для видалення чорних тату та довжину хвилі 532 нм для видалення червоних тату.

 

 

Кольори тату, які видаляє PicoSure та неодимовий лазер

Пікосекундний лазер PicoSure завдяки своїй унікальній технології із довжиною хвилі 755 нм виконує видалення кольорових тату. Включно з повним видаленням зелених тату та світло-блакитних, які відносяться до видів татуювань, що важко видаляються, і не видаляються неодимовими лазерами: ні пікосекундними, ні Q-Switched лазерами.

інфографіка, видалення кольорових тату PicoSure у порівнянні з неодимовим лазером
Видалення кольорових тату лазером PicoSure набагато ефективніше, ніж неодимовий лазер, який не видаляє зелені та блакитні татуювання.

Надкоротка тривалість імпульсів робить видалення кольорових тату лазером PicoSure з мінімальним ризиком побічних ефектів.

Ціна видалення тату лазером PicoSure

Ціна видалення тату розраховується виходячи з площі татуювання та кількості кольорів. Від кольору татуювання залежить, якою насадкою буде проводитися процедура - це також відбивається на ціні, тому в прайсі клініки ви окремо побачите ціни на видалення чорних тату і кольорових тату. Найбільш складними для видалення вважаються зелений та блакитний колір. Для більш точних розрахунків ціни використовується ціна видалення за 1 см2.

Знайти клініку та дізнатися ціну

 

Рекомендації після видалення тату PicoSure

Після видалення тату лазером необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря, які ви отримаєте під час консультації. На шкіру наносять зволожуючий крем. Протягом мінімум 1 місяця рекомендується не засмагати, а виходячи на вулицю наносити сонцезахисний крем UVA/UVB із SPF 30.

Фото до та після видалення тату PicoSure

Де зробити процедуру PicoSure в Україні?

 

Часті питання 

Чи безпечна процедура PicoSure?

PicoSure є першим пікосекундним лазером у світі та має найтриваліший термін застосування в медицині, починаючи з 2012 року. Безпека та ефективність лазера доведена численними клінічними дослідженнями.

Кількість клінічних досліджень з ефективності та безпеки пікосекундного лазера PicoSure перевищує сумарну кількість досліджень щодо інших лазерів разом узятих.

Як виглядатиме шкіра після видалення тату?

Відразу під час процедури з'являється побіління шкіри - це є гарною клінічною ознакою. Побіління шкіри зникне з часом, залишиться помірне почервоніння шкіри і можливий набряк. Ваш лікар проконсультує вас, як зволожувати шкіру після видалення тату.

Коли я побачу результат?

Видалення тату PicoSure дозволяє побачити результати відразу після першої процедури.

Видалення тату лазером - скільки сеансів необхідно?

Видалення тату PicoSure не стандартизована процедура. Кількість процедур залежить від багатьох факторів:

  • властивості чорнила
  • колір чорнила тату та кількість кольорів
  • розмір тату
  • розташування на тілі
  • спосіб життя
  • чи видалялося іншим лазером

У середньому це 4-6 сеансів для лазера PicoSure. Для порівняння, видалення тату Q-Switched лазером потребує близько 12 сеансів.

З якою кратністю проводять видалення тату?

Видалення тату PicoSure проводять з інтервалом 6-8 тижнів. Цей час потрібен для того, щоб шкіра встигла очиститися від зруйнованого чорнила.

Це боляче?

Видалення тату PicoSure описується як відчуття, схоже на процес нанесення татуювання. PicoSure використовує зміну тиску, а не тільки нагрівання, щоб розбити частинки чорнила тату на частинки, але іноді пацієнти можуть відчувати певний дискомфорт. Ваш лікар може використовувати допоміжні пристрої, щоб зробити процедуру комфортнішою. Наприклад, потік холодного повітря, який охолодить шкіру і зробить процедуру більш комфортною під час видалення тату.

Як довго триває реабілітація?

Це індивідуально. Відновлювальний період після видалення тату PicoSure може тривати від 1-3 до 10 днів. Це залежить від чорнила тату та параметрів лазера.

Було невдале видалення тату лазером - чи є сенс видаляти PicoSure?

Невдале видалення тату лазером є поширеною проблемою. До появи пікосекундного лазера PicoSure для видалення татуювань широко використовувалися і продовжують використовуватися Q-switched лазери. Принцип дії Q-switched лазерів заснований на нагріванні тату чорнила. Нагрів призводить до більшого пошкодження клітин. Таке невдале видалення тату може призвести до появи шрамів.

Видалення тату PicoSure використовує принципово іншу технологію, замість нагрівання PicoSure механічно руйнує частинки чорнила тату на дрібніші з меншим пошкодженням клітин. Це дозволяє видаляти татуювання без шрамів. Дрібні частки чорнила легше виводяться зі шкіри. PicoSure успішно видаляє, як чорні тату, так і уможливлює видалення кольорових тату: світло-блакитні та зелені татуювання, а також якщо було до цього невдале видалення тату.

Чи можна вивести тату повністю?

У більшості випадків можна вивести тату повністю. Це залежить від багатьох факторів, таких як якість і тип пігменту, глибина введення татуювання, а також від реакції організму. Якщо ви маєте невдалий досвід виведення тату іншими лазерами, рекомендуємо пройти процедури на лазері PicoSure. Згідно з клінічними дослідженнями, PicoSure дозволяє вивести тату повністю.

Чи можна прибрати тату без шраму?

Видалення тату без шрамів - це основна перевага пікосекундного лазера. У PicoSure принцип руйнування чорнила татуювання заснований не на термічному руйнуванні чорнила за рахунок їх нагріву, а на механічному за рахунок дроблення частинок чорнила на дрібніші. Це дозволяє видаляти татуювання без шрамів.

Вам буде цікаво прочитати

PicoSure видалення татуажу брів

Видалення татуажу

Видалення татуажу така ж популярна процедура, як і нанесення перманентного макіяжу. Згодом…