PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Не погоджуйтесь на додаткові лазерні процедури

PicoSure пікосекундний лазер

Традиційна лазерна процедура дуже схожа на оригінальний Макінтош: революційна для свого часу, але незграбна порівняно із сучасними моделями одягу. Технології вдосконалюються, це відбувається з лазерними технологіями. Сьогодні пацієнту пропонується величезний вибір лазерних технологій і ви намагаєтеся підібрати найбільш підходящу для себе, ми можемо вам у цьому допомогти.

Коли інші, більш старі лазерні методи та революційна технологія PicoSure йдуть у ногу з часом, є багато причин, через які PicoSure щоразу перемагає. Ось три з них:

1. Омолодить шкіру за меншу кількість процедур.

Лазер PicoSure зменшує ознаки старіння - включаючи лінії курців, гусячі лапки та зморшки - лише за одну процедуру. Омолодження пікосекундним лазером проходить з мінімальною реабілітацією (зазвичай потрібно лише кілька годин, щоб пройшло почервоніння), а кожна процедура стимулює синтез колагену, еластину та допомагає зменшити кількість небажаного пігменту у Вашій шкірі. Зазвичай 3-4 процедури забезпечують тривалий результат. Детальніше - Омолодження PicoSure.

2. Зменшує шрами постакне без болю.

Ніякого болю, лише результати. Фракційні лазерні процедури мають тенденцію завдавати дискомфорту і потребують кілька днів реабілітації, але PicoSure може допомогти зменшити виразність шрамів від акне з порівнянними результатами і меншим болем. Лікування постакне пікосекундним лазером відбувається завдяки технології, що створює фотомеханічну дію з використанням коротких імпульсів енергії, PicoSure здатний відновити пошкоджену шкіру, не завдаючи шкоди здоровій шкірі, що дозволяє легко переносити процедуру і робить PicoSure зручним для пацієнтів. І є дослідження, що підтверджують це! Детальніше - Лікування постакне.

3. PicoSure ефективно видаляє тату.

Технологія PicoSure, схвалена Управлінням з контролю за продуктами та ліками США (FDA), використовує надкороткі імпульси енергії для видалення стійких до видалення чорнил татуювань - у тому числі сумнозвісного складного синього та зеленого кольору - на які інші лазери не можуть впливати. Інші лазери швидко нагрівають чорнило, щоб воно зруйнувалося, але PicoSure створює меншу теплову, а більш фотомеханічну дію, яка руйнує частинки чорнила, не завдаючи шкоди шкірі. Ці мікроскопічні частинки чорнила легше виводяться зі шкіри і природно виводяться з організму. В результаті, видалення татуювань пікосекундним лазером потребує меншої кількості процедур порівняно з традиційним видаленням. Детальніше - видалення тату.