PicoSure – сайт офіційного представника в Україні
Де зробити?

Позбавтеся тату після променевої терапії

Видалення тату після променевої терапії при раку грудей

Лікування раку грудей часто буває довгим і важким шляхом, і багато хто хоче залишити його в минулому. Тату для променевої терапії, які допомагають забезпечити точність та безпеку під час лікування, уособлюють виживання, силу та стійкість, але вони також можуть бути болючим нагадуванням про рак.

Як можна позбутися татуювання після променевої терапії?

Тому, в той час як багато жінок зберігають їх як почесний знак, інші вважають за краще видаляти свої татуювання для променевої терапії. Раніше видалення тату було болючим і вимагало до 20 процедур, але з PicoSure процес видалення став простіше, ніж будь-коли.

Видалення тату пікосекундним лазером

У технології видалення татуювань PicoSure використовуються короткі лазерні імпульси, які розбивають частинки чорнила на крихітні частинки, які організм легко поглинає та виводить. Довжина хвилі лазера PicoSure спрямована на повний колірний спектр і ефективніша для синіх та чорних чорнил, ніж традиційні методи видалення. Хороша новина! Видалення татуювань пікосекундним лазером PicoSure дозволяє позбутися татуювань для променевої терапії менш ніж за хвилину. Це безболісно і викликає менше побічних ефектів, ніж звичайні лазери.

Видалення тату

Зрештою рішення видалити татуювання залежить від стану здоров'я жінки, її самооцінки та емоційного благополуччя. Для лікування раку грудей лікування за допомогою PicoSure - простий крок, який може допомогти жінкам на їхньому шляху до одужання.

Не забувайте про профілактику: Самообстеження грудей.

Вам буде цікаво прочитати

PicoSure видалення татуажу брів

Видалення татуажу

Видалення татуажу така ж популярна процедура, як і нанесення перманентного макіяжу. Згодом…

видалення татуювань PicoSure

Видалення тату

Готові позбутися тату? Зробіть це краще та швидше з PicoSure! PicoSure -…